Tvarių pirkimų vykdytojų „Žalioji mugė‘22”

Pirmą kartą Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) organizuojama „Žalioji mugė 2022” subūrė tiekėjus ir pirkimų vykdytojus bei suteikė galimybę susipažinti vieniems su kitais, geriau suprasti besikeičiančią rinką, įvertinti galimybes siekti tvarumo tikslų – tausoti gamtą, vykdyti savo veiklą kuo draugiškesnėmis aplinkai priemonėmis. 

UAB NEVDA mugėje pristatė „Elpako” elektroninio parašo paslaugą. Gyventi bei dirbti tvariau yra kur kas paprasčiau, nei gali atrodyti. Dokumentų pasirašymas elektroniniu parašu bei popierinių dokumentų atsisakymas – ne tik svarus indėlis prie planetos ateities išsaugojimo (nenaudoji popieriaus – saugai medžius), bet ir kur kas efektyvesnis, patogesnis bei saugesnis sprendimas viešajam sektoriui ir verslui.

Tvarumo idėjų puoselėjimas šiandien neretai yra minimas kaip vienas iš pagrindinių veiklos tikslų dažnos įmonės, nepriklausomai nuo to, kokioje srityje pastaroji beveiktų. Ar ši idėja teliks skambus lozungas, besipuikuojantis įmonės veiklą reprezentuojančiose marketingo priemonėse, ar, siekiant sąžiningumo prieš klientus, verslo partnerius bei investuotojus, iš tiesų taps kasdiene praktika, žinoma, priklauso tik nuo įmonės vadovo bei kitų atsakingų asmenų sąmoningumo.