Patikimumo užtikrinimo paslauga

 

Tai Elpako paslauga, skirta elektroniniame dokumente esančio kvalifikuoto elektroninio parašo (ar parašų) ir kvalifikuoto elektroninio spaudo (ar spaudų) sertifikatų galiojimo patikrinimui. Patikros metu galima validuoti tiek pažangiuosius, tiek kvalifikuotus elektroninius parašus bei elektroninius spaudus. Jie turi neginčijamą teisinę galią ir yra laikomi svariu įrodymu teisme.

Patikimumo užtikrinimo paslauga atitinka eIDAS reglamentą ir yra reikalinga situacijose, kuomet, gavus jau pasirašytą dokumentą iš kitų šalių, siekiama įsitikinti, ar jame esantys parašai ir spaudai yra galiojantys.

www.elpako.lt

Funkcijos

Remiantis eIDAS reglamentu (Reglamentas (ES) Nr. 910/2014), tikrinant dokumente esančių galiojimą patvirtinamos arba paneigiamos šios sąlygos

  • Parašas ar spaudas yra unikaliai susietas su pasirašančiuoju
  • sertifikatas, kuriuo patvirtintas parašas ar spaudas, pasirašymo metu buvo kvalifikuotas el. parašo ar spaudo sertifikatas
  • kvalifikuotas sertifikatas buvo išduotas patikimo paslaugų teikėjo ir pasirašymo metu buvo galiojantis
  • duomenys, kuriais nurodomas pasirašantis asmuo, yra tinkamai pateikti
  • parašas sukurtas naudojant kvalifikuotą el. parašo ar el. spaudo kūrimo įtaisą
  • pasirašytų duomenų vientisumas nebuvo pažeistas

Visą reikalavimų sąrašą el. parašų galiojimo patvirtinimui galite rasti eIDAS reglamento 32 straipsnyje bei mūsų veiklos nuostatose dėl kvalifikuotų paslaugų tiekimo.

Privalumai

  • Galimybė integruoti kvalifikuoto parašo ir spaudo patikros funkciją į Jūsų dokumentų ar veiklos valdymo sistemą
  • Gautų elektroninių dokumentų patikimumo ir tikrumo užtikrinimas
  • Kaip paslaugos tiekėjas garantuojame patikros rezultatų patikimumą ir atsakome už patikros kokybę

Kodėl verta rinktis šią sistemą?

Mūsų patikimumo užtikrinimo paslaugą galite lengvai integruoti į savo informacinę sistemą. Taip pat teikiame ir visas kitas su el. parašu susijusias paslaugas, tad galite pasirinkti ir savo poreikiams pritaikyti tik jūsų veiklai aktualias funkcijas.

Mes esame įtraukti į Lietuvos (ir tuo pačiu į Europos Sąjungos) patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų sąrašą ir teikdami savo paslaugas vadovaujamės visais aktualiais teisės aktais, eIDAS reglamentu bei ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000-1 ir ISO-27001 standartais.

Mumis pasitiki

Susisiekite su mumis ir papasakosime apie produktą detaliau

Kontaktai