Apie mus

Pagal šiuolaikinius informacijos saugos reikalavimus kuriame veiklos procesų valdymo ir automatizavimo sistemas viešojo ir privataus sektoriaus organizacijoms. Pažangiausiomis technologijomis kuriami bei lengvai adaptuojami sprendimai skaitmenizuoja ir efektyvina procesus ir prisideda prie Jūsų organizacijos plėtros ir pelningumo didinimo. Siekiame tapti Jūsų strateginiu informacinių technologijų partneriu veiklos procesų skaitmenizavimo ir automatizavimo srityje.

Trisdešimties metų darbo patirtis padeda pamatyti ir suprasti įvairius veiklos ypatumus bei kurti tvirtus ir ilgalaikius santykius su klientais. Mūsų sukaupta informacinių technologijų patirtimi pasitiki daugiau nei 1900 klientų ir partnerių Lietuvos, Baltijos šalių ir Ukrainos rinkose.

Atsakingai įgyvendindami klientų lūkesčius, vadovaujamės pasaulyje pripažintais reglamentais ir standartais. Mūsų teikiamos saugios kvalifikuotų elektroninių parašų ir spaudų galiojimo patvirtinimo paslaugos, pagal eIDAS reglamentą, yra įtrauktos į Europos Sąjungos kvalifikuotų patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų sąrašą.
 
Ypač didelį dėmesį skiriame saugumui, kurį užtikriname įdiegtu informacijos saugos valdymo standartu ISO 27001, o informacinių technologijų paslaugų valdymą vykdome pagal ISO 20000-1 standarto reikalavimus.
 
Įmonei rūpi tvari, mus visus supanti aplinka, tad tvarumui keliamus reikalavimus patvirtina aplinkosaugos vadybos sistema ISO 14001. Veiklos ir verslo procesų skaitmenizavimo procese remiamės kokybės vadybos sistema ISO 9001.
 
Mūsų produktų ir įgyvendinamų projektų technologinį vientisumą patvirtina kompanijos Microsoft suteiktas auksinės partnerės statusas, nepriklausomų programinės įrangos kūrėjų srityje.

#automatizavimas

Mumis pasitiki