Laiko žymų teikimas

 

Tai Elpako paslauga, kuri suteikia galimybę sustiprinti dokumente esantį elektroninį parašą ar spaudą elektronine laiko žyma.

Elektroninė laiko žyma – tai virtuali sąsają tarp elektroninės formos duomenų ir tam tikro laiko. Ja sukuriamas patikimas įrodymas, kad pasirašomame dokumente esantys duomenys jau egzistavo pasirašymo  akto metu. Pasirašyti kartu su laiko žyma labai svarbu, mat kitu atveju fiziškai neįmanoma įrodyti, kada buvo pasirašytas dokumentas.

Ši paslauga itin svarbi ir ilgalaikio dokumentų saugojimo aplinkybėmis. Dokumentuose, kurie pasirašyti su laiko žyma, esantis parašas išliks galiojančiu net pasibaigus kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikato galiojimui.

www.elpako.lt

Funkcijos

  • Parašo paruošimas ilgalaikiam saugojimui
  • Besibaigiančių laiko žymų atnaujinimas

Privalumai

  • Ilgas laiko žymų galiojimo terminas
  • Garantija, kad dokumentai galios net pasibaigus parašo sertifikato galiojimo laikui
  • Lengva integracija į bet kurią informacinę sistemą bei galimybė naudoti laiko žymas „Elpako“ savitarnos portale

Kodėl verta rinktis šią sistemą?

Mūsų elektroninių laiko žymų teikimo paslaugą galite lengvai integruoti į savo informacinę sistemą. Taip pat teikiame ir visas kitas su el. parašu susijusias paslaugas, tad galite pasirinkti ir savo poreikiams pritaikyti tik jūsų veiklai aktualias funkcijas.

Mes esame įtraukti į Lietuvos (ir tuo pačiu į Europos Sąjungos) patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų sąrašą ir teikdami savo paslaugas vadovaujamės visais aktualiais teisės aktais, eIDAS reglamentu bei ISO 9001, ISO 14001, ISO 20000-1 ir ISO-27001 standartais.

Teikdami šią paslaugą bendradarbiaujame su partneriais, kurie yra įtraukti į ES patikimumo  paslaugų tiekėjų sąrašus, turi reikiamą kvalifikaciją laiko žymų kūrime ir turi teisę užsiimti šia veikla.

Mumis pasitiki

Susisiekite su mumis ir papasakosime apie produktą detaliau

Kontaktai