NEVDA – 30 metų sėkmės ir augimo

NEVDA – jau 30 metų gyvuojanti ir auganti įmonė, kuri per savo veiklos metus sukaupė neįkainojamą patirtį, o svarbiausia – turėjo drąsos svajoti ir kurti. Mūsų įmonė – tikrai ypatinga, nes joje dirba puikus kolektyvas, kurių atkaklumas ir pastangos kuria reikšmingus sprendimus. Jubiliejus yra puiki proga pažvelgti atgal ir pasidžiaugti pasiektais tikslais, o tuo pačiu taip pat, puiki galimybė pažvelgti į ateitį.

Šiandien NEVDA yra matoma ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje. Per pastaruosius 30 metų kolektyvas, kiekvieno darbuotojo asmeninėmis ir kartu bendromis pastangomis nuosekliai užaugino ne vieną sėkmingą informacinę sistemą ar produktą.

„Didžiuojamės savo kolektyvu, kuris yra tarsi „auksinis fondas“. Kiekvieno darbuotojo indėlis ir pastangos yra vertinami, o kolektyvas, kaip visuma, yra be galo stiprus. Svarbiausia, kad kiekvienas yra pasiryžęs siekti naujų iššūkių ir kartu žengti į naujų tikslų siekimą.“ – kalbėjo vadovas Paulius Jonikas.

Šią dieną nusprendėme paminėti ypatingu būdu – pažindami vienas kitą „kitu kampu“.

Tai padaryti mums padėjo teatro „Kitas kampas“ aktoriai, kurie paskatino pasisemti kūrybinės energijos improvizuoti, smagiai pasijuokti ir pasidžiaugti švente.

30-tojo gimtadienio šventės diena visiems priminė, kad svarbu ne tik dirbti kartu, bet ir pažinti vienas kitą, suprasti ir palaikyti. Šios dienos patirtis parodė, kad, kai dirbame kaip viena komanda, mes galime pasiekti užsibrėžtus tikslus dar daugybę metų į priekį.

Dalinamės keliomis emocingomis akimirkomis iš gimtadienio šventės: