UX dizaineris (-ė)

Darbo pobūdis
Ieškome profesionalaus komandos nario, kurio atsakomybės būtų:

  • Suprasti verslo poreikius ir užtikrinti, kad produkto dizainas atitiktų esamos rinkodaros ir verslo tikslus;
  • Suprasti produkto naudotojų poreikius ir užtikrinti, kad produktas būtų intuityvus ir lengvai naudojamas;
  • Identifikuoti naujų produktų ar jau esamų produktų funkcijų galimybes;
  • Kurti ir testuoti naujų produktų ar jau esamų produktų funkcijų prototipus;
  • Tobulinti esamų produktų dizainą;
  • Spręsti verslo ir vartotojų problemas naudojant projektavimo metodikas;
  • Bendradarbiauti su komanda ir dalyvauti produktų vystyme.

Reikalavimai
Tikimės, kad Tu:

  • Turi aukštąjį išsilavinimą;
  • Turi daugiau nei 2 metų sėkmingos darbo patirties UX dizainerio (-ės) ar panašioje pozicijoje;
  • Esi iniciatyvus;
  • Turi technologinį suvokimą kaip kuriami IT sprendimai;
  • Gerai išmanai UX dizainą;
  • Dėmesingas (-a) detalėms;
  • Gebi prioretizuoti užduotis bei organizuoti savo darbą;
  • Esi orientuotas (-a) į rezultatą bei degi vidine motyvacija;
  • Esi dinamiška ir kūrybinga asmenybė, pasižymi analitiniu mąstymu, įžvalgumu bei greitai įsisavini informaciją;
  • Turi puikius laiko planavimo, bendravimo ir prezentavimo įgūdžius.

Mes siūlome:

  • Atsakingą, įdomų ir dinamišką darbą sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Bendradarbiavimu grįstą kultūrą;
  • Profesionalią bei draugišką komandą, kuri dirba bendram tikslui;
  • Perspektyvas augti ir siekti karjeros įmonės viduje;
  • Galimybę derinti darbą iš namų;
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas:
Nuo 1800 €/mėn. atskaičius mokesčius.

Galutinis šios pozicijos finansinio atlyginimo dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Konfidencialumą garantuojame.

    Kandidato anketa